Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Atsirado naujas turtingiausias pasaulio žmogus. „Forbes“ skelbia, kad į planetos milijardierių viršūnę šovė Prancūzijos mados magnatas, kurio turtas viršija 150 milijardų eurų. Tiesa, šiuo titulu jis didžiavosi neilgai. 

REKLAMA

Toli gražu ne visiems žmonėms pandemija atnešė nuostolių. Štai Prancūzijos mados magnato Bernardo Arnault turtas per pastaruosius 14 mėnesių padidėjo daugiau nei du kartus – nuo 62 milijardų iki 152 milijardų eurų.

Prabangos prekių imperijos savininkui priklauso net 70 prekės ženklų, įskaitant „Louis Vuitton“, „Dior“, „Givenchy“, „Moet“, „Hennessy“.

Ilgą laiką B. Arnault buvo tituluojamas turtingiausiu Europos žmogumi, užpernai jis įstojo į „šimtamilijardierių“ klubą – prisijungė prie „Amazon“ ir „Microsoft“ įkūrėjų Jeffo Bezoso ir Billo Gateso ir tapo trečiuoju žmogumi pasaulyje, kurio turtas viršija 100 milijardų dolerių.

Na, o vakar pasaulį apskriejo žinia, kad B. Arnault šovė į milijardierių sąrašo viršūnę, už savęs palikdamas Jeffą Bezosą ir „Tesla“ įkūrėją Eloną Muską.

„Forbes“ paskelbė, kad vakar B. Arnault turtas buvo beveik 250 milijonų milijonų eurų didesnis nei J. Bezoso.

Visgi šiuo titulu prancūzų magnatas džiaugėsi neilgai. Šimtų milijonų skirtumas ištirpo per kelias valandas tad į pirmąją vietą vėl šoktelėjo J. Bezosas.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI