Triuškinančią pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (18-13) krepšininkai. Izraelio ekipa namuose 111:80 (28:13, 34:20, 25:20, 24:27) susitvarkė su Bolonijos „Virtus“ (13-18) komanda.

Tel Avivo klubas iškovojo penktąją pergalę iš eilės, o italams tai buvo trečiasis paeiliui patirtas pralaimėjimas.

Bolonijos krepšininkai praras net ir menkiausias galimybes žengti į atkrintamąsias varžybas, jei žalgiriečiai trečiadienio vakarą nukaus Monako „AS Monaco“ ekipą.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir jau pirmosiomis minutėmis susikrovė dviženklį pranašumą (15:4). Šis vis augo ir dar iki antrojo ketvirčio pasiekė 15 taškų ribą (28:13).

Antrajame kėlinyje svečiams kiek pavyko pristabdyti „Maccabi“ ekipą, tačiau neilgam. Vėliau šeimininkai surengė spurtą 16-0 ir šovė į priekį jau net 28 taškų skirtumu (59:31).

Antroji susitikimo dalis tapo formalumu. Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkų persvara išaugo iki rekordinės 39 taškų (79:40).

Bolonijos komandai tik nežymiai pavyko priartėti, tačiau triuškinančio pralaimėjimo ši neišvengė – 111:80.

Nugalėtojai pataikė 47 proc. tritaškių (15/32) ir atliko net 38 rezultatyvius perdavimus, o suklydo vos 6 kartus.

„Maccabi“: Darrunas Hilliardas 16 (5/9 trit., 1/1 baud., 5 rez. perd.), Lorenzo Brownas (8 rez. perd.) ir Wade‘as Baldwinas (7 rez. perd.) po 14, Romanas Sorkinas 13, Joshas Nebo 12, Bonzie Colsonas 11 (3/4 trit.), Jarellas Martinas 10.

„Virtus“: Semi Ojeleye 16 (2/6 dvit., 2/3 trit., 6/6 baud.), Awudu Abassas 13, Marco Belinelli 8, Niccolo Mannionas (7 rez. perd.), Danielis Hackettas ir Jordanas Mickey po 7, Ismaelis Bako 6.