Portlande jau penktąją pergalę iš eilės šventė Naujojo Orleano „Pelicans“ (37-37). Rezultatu 124:90 (34:14, 24:21, 31:20, 35:35) jie įveikė Portlando „Blazers“ (32-42) ekipą.

Jonas Valančiūnas aikštelėje praleido 29 minutes, per kurias pelnė dvigubą dublį. Lietuvis sumetė 10 taškų (4/6 dvit., 2/4 baud.) ir atkovojo net 21 kamuolį.

Rezultatyviausiai „Pelicans“ gretose pasirodė Brandonas Ingramas sumetęs 29 taškus. Aukštaūgis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Iniciatyvos arenos svečiai ėmėsi jau nuo pirmųjų mačo minučių. Pirmąjį kėlinį „Pelicans“ laimėjo net 20 taškų skirtumu ir savo pranašumo iš rankų daugiau nepaleido.

Nors „Blazers“ bandė vytis ir paskutinį ketvirtį komandos sužaidė lygiai (35:35), tačiau galutinis rezultatas buvo triuškinantis – 124:90.

Pralaimėjusių pusėje geriausiai pasirodė Keonas Johnsonas, kuris per 31 minutę sumetė 20 taškų. Dar 15 komandai pridėjo ir Kevinas Knoxas II.

Šiuo metu Naujojo Orleano ekipa Vakarų konferencijos lentelėje užima 8-ą vietą, o „Blazers“ rikiuojasi iš paskos – 13-oje.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 29 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), CJ McCollumas 17 (8 rez. perd.), Trey Murphy II 16, Jonas Valančiūnas 10 (4/6 dvit., 2/4 baud., 21 atk. kam.), Joshas Richardsonas 10.

„Blazers“: Keonas Johnsonas 20 (6 rez. perd.), Kevinas Knoxas II 15 (5 atk. kam.), Drewas Eubanksas 12, Shedonas Sharpe’as 12 (8 atk. kam.), Camas Reddishas 11.