Namų arenoje jau antrąją pergalę iš eilės šventė Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda (35-37). Jono Valančiūno atstovaujama ekipa rezultatu 119:84 (27:16, 37:23, 27:26, 28:19) pranoko San Antonijo „Spurs“ (19-53).

J. Valančiūnas aikštelėje praleido 27 minutes, per kurias pelnė dvigubą dublį – surinko 19 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Nesvarbu, ar JV pelno taškus, kai prisiliečia prie kamuolio, tačiau jis kuria mums puolimą“, – sakė „Pelicans“ treneris Willie‘is Greenas. „Būna atvejų kai tiesiog turime numesti jam kamuolį ir leisti jam jį valdyti.“

Naujojo Orleano gretose rezultatyviausias buvo Brandonas Ingramas. Aukštaūgis per 31 minutę komandos sąskaitą papildė net 32 taškais, taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Pirmąją dviženklę persvarą „Pelicans“ iškovojo jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kai CJ McCollumas ir B. Ingramas kartu surinko 11 taškų 13:2 spurto metu ir ištempė komandą 27:16.

Antrąjį kėlinį arenos šeimininkai pradėjo tokia pačia energija ir atitrūko nuo priešininkų 10:2, o ketvirtį laimėjo 37:23. Einant į ilgąją rungtynių pertrauką komandas skyrė net 25 taškai.

„Spurs“ komandai 20 taškų pelnė Sandro Mamukelashvili, o Tre Jonesas ir buvęs „pelikanas“ Devonte'as Grahamas San Antonijui pelnė pridėjo po dar 15 taškų.

Šiuo metu Naujojo Orleano ekipa savo rezultatais susilygino su Los Andželo „Lakers“ ir Vakarų konferencijoje dalinasi 11-12 vietas. „Spurs“ yra 14-oje šios lentelės vietoje.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 32 (4 atk. kam., 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 19 (7/9 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud., 15 atk. kam., 5 rez. perd.), Trey Murphy III 17, CJ McCollumas 15 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Joshas Richardsonas 10, Naji Marshallas 8.

„Spurs“: Sandro Mamukelashvili 20 (5 atk. kam.), Tre Jonesas 15 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Devonte’ Grahamas 15, Keita Batesas-Diopas 12 (3 atk. kam.), Julianas Champagnie 6 (6 atk. kam.).