8
Neymaras (nuotr. SCANPIX)

Pirmadienio vakarą pasaulio futbolo taurės aštuntfinalyje kovojo Pietų Korėjos ir Brazilijos rinktinės. Po brazilų surengto įvarčių šou pastarieji iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį nugalėdami korėjiečius 4:1.

8

Nuo pat rungtynių pradžios brazilai demonstravo įspūdingą žaidimą, niekam net nekilo abejonių dėl jų dominavimo.

7-ąją minutę pirmąjį įvartį rungtynėse pelnė brazilas Vinicius Junioras 1:0.

Ilgai laukti progos brazilams nereikėjo, nes jau 11-ąją minutę teisėjas skyrė 11 m. baudinį į korėjiečių vartus. Smūgį realizavo Neymaras išvesdamas brazilus į priekį 2:0.

Vėliau Brazilijos futbolininkai dar labiau išlaisvėjo ir pradėjo kurti tikrą magiją. 29-ąją minutę brazilai neįtikėtinai gražiai pasidalija kamuoliu ir Richarlisonas pasiunčia kamuolį į korėjiečių vartus trečiąjį kartą 3:0.

36-ąją minutę įvarčiu taip pat pasižymėjo Lukas Paqueta didindamas persvara iki triuškinančios 4:0.

Korėjiečiams pirmajame kėlinyje pasižymėti nepavyko ir į pertrauką komandos išėjo Brazilijai pirmaujant 4:0.

Po pertraukos žaidimas buvo kiek ramesnis. Abiems komandoms pavykdavo surengti pavojingų atakų, tačiau bendrai žaidimo tempas buvo lėtesnis.

77-ąją minutę pribrendo ir korėjiečių šansas, Seung-Ho Paikas pasiuntė kamuolį į vartus atlikdamas vieną gražiausių čempionato įvarčių 4:1.

Vėliau realizuoti įvarčių komandoms nebepavyksta ir į ketvirtfinalį keliauja brazilai nugalėdami Pietų Korėją 4:1.

Brazilijos rinktinė pratęsė pergalingą aštuntfinalių seriją, jau aštuntąjį kartą iš eilės patekdami į ketvirtfinalį.

Brazilijos rinktinė ketvirtfinalyje susikaus su Kroatijos futbolininkais.