„Premier“ lygos milžinų susidūrimas: „Man City“ sutriuškino „Liverpool“ klubą

Lygos lyderis „Arsenal“ taškų neprarado

„Manchester City“ klubas šeštadienį įvykusiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 sutriuškino „Liverpool“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Mohamedas Salah 17-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Julianas Alvarezas 27-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Kevinas De Bruyne 46-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Man City“ naudai 2:1.

Ilkay’us Gundoganas 53-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie atšokusio kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus padidino pranašumą 3:1.

M.Salah 65-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

Jackas Grealishas 74-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:1.

R.Mahrezas 87-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Kitame mače Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus. Crysencio Summerville‘as 30-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Aaronas Ramsdale‘as atrėmė kamuolį. Gabrielis Jesusas 35-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Benas White’as 47-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0. G.Jesusas 55-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Brendenas Aaronsonas, kurio 64-ąją minutę smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas.

Rasmusas Kristensenas 76-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:3. Granitas Xhaka 85-ąją minutę taip pat pridėjo savo įvartį šiose rungtynėse, o „Arsenal“ iškovojo pergalę rezultatu 4:1.

„Arsenal“ po 29 sužaistų rungtynių turi surinkęs 72 taškus ir užtikrintai rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Leeds Utd“ su 26 taškais žengia vos septynioliktas.