Milvokio „Bucks“ sugebėjo atstatyti balansą NBA Rytų konferencijos pusfinalyje. „Elniai“ namuose 107:96 (23:26, 30:22, 28:21, 26:27) nugalėjo nukraujavusius Bruklino „Nets“ ir išlygino serijos rezultatą – 2:2.

Serijos iki keturių pergalių kitos rungtynės bus žaidžiamos jau „Nets“ teritorijoje. Tiesa, Steve'o Nasho auklėtiniai mačą pasitinka itin stipriai sužeisti.

Serijos metu traumą jau patyrė vienas iš didžiosios trijulės lyderių Jamesas Hardenas, o šiąnakt antrojo kėlinio viduryje nesėkmingai ant parketo nusileido kita žvaigždė Kyrie Irvingas. Gynėjas į aikštę nebegrįžo, tad vieninteliu lyderiu aikštėje liko Kevinas Durantas.

ESPN žurnalistė Malika Andrews praneša, kad K. Irvingas išvengė lūžių, tačiau Adrianas Wojnarowskis skelbia, kad „Nets“ žvaigždė areną paliko su ramentais ir koja buvo įdėta į specialų batą. Nėra aišku, kada galės grįžti tiek J. Hardenas, tiek K. Irvingas.

Pagalbos trūko – šiose rungtynėse tik K. Durantas ir K. Irvingas savo ekipai pelnė dviženklį taškų skaičių. Pasinaudoję varžovų problemomis, „Bucks“ nurūko į priekį iškart po pertraukos (66:50). Pranašumas iki rungtynių pabaigos tapo vienženkliu vos kartą.

„Bucks“ į pergalę tempė Giannis Antetokounmpo – 34 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 34, Khrisas Middletonas 19, Jrue Holiday 14, PJ Tuckeris 13 taškų.

„Nets“: K. Durantas 28, K. Irvingas 11, Jeffas Greenas ir Blake'as Griffinas po 8 taškus.