Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono derbyje 3:0 nugalėjo „Tottenham“ futbolininkus.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Marcosas Alonso, kurio smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė Hugo Llorisas.

Thiago Silva 49-ąją minutę standartinės situacijos metu puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

N‘Golo Kante 57-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Tanguy‘us Ndombele 62-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Harry Kane‘as 65-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis Kepai Arrizabalagai problemų nesukėlė.

T.Silva 75-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau šį kartą šeimininkus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs vartininkas.

Antonio Rudigeris per pridėtą rungtynių laiką taip pat pridėjo savo įvartį ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.