Egipte vykstančiame pasaulio jaunių čempionate Lietuvos sportininkai dar kartą užkopė ant prizininkų pakylos vaikinų iki 17 metų estafetėse Nojus Chmieliauskas ir Lukas Gaudiešius iškovojo sidabrą.

Neseniai Europos čempionais šioje rungtyje tapę lietuviai šį kartą surinko 979 taškus ir nusileido tik rusams Jegorui Zorkinui bei Maksimui Malyševui (994). Treti finišavo egiptiečiai Osama Zaki ir Mohamedas Mohamedas (961).

N. Chmieliauskas ir L. Gaudiešius šį kartą buvo ketvirti plaukimo rungtyje (1 min. 53,67 sek.; 323 taškai) ir antri bėgant bei šaudant (10:44,80; 656).

Estafečių varžybose iš viso dalyvavo 14 komandų.

Varžybų rezultatai:

Šeštadienį taip pat vyko merginų iki 19 metų finalas, kuriame Medėja Gineitytė (1005) užėmė 9-ąją vietą. Vilnietė buvo 13-a fechtuojantis (19 pergalių; 215), 7-a - plaukiant (2:16,07; 278) ir 13-a - bėgant bei šaudant (13:08,50; 512).

Pasaulio čempione tapo egiptietė Amira Kandil (1070), vicečempione - rusė Jana Solovjova (1068), o trečiosios vietos laimėtoja - baltarusė Anastasija Malašenoka (1035).