5
Kamerūnas – Serbija (nuotr. SCANPIX)

Dėl pirmųjų taškų kovojusios Serbijos ir Kamerūno rinktinės sužaidė lygiosiomis 3:3.

5

Nors pirmosios G grupės rungtynės šioms komandoms buvo nesėkmingos, tačiau pirmadienio akistatoje pasipylė tikras įvarčių lietus.

Pirmąjį įvartį po kampinio 29 min. pelnė Jeanas-Charlesas Castelletto, tačiau kamerūniečių laimę užgožė per pridėtas pirmojo kėlinio minutes pelnyti serbų atstovų Strahinja Pavlovičiaus ir Sergėjaus Milinkovičiaus-Savičiaus įvarčiai.

53 min. Aleksandras Mitrovičius trečią kartą sėkmingai pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau tai buvo tarsi paskatinimas Kamerūno ekipai.

Po Serbijos žaidėjų klaidų gynyboje 63 ir 66 min. Kamerūnas pelnė dar du įvarčius. Į lygiąsias Kamerūną atvedė Vincentas Aboubakaras ir Ericas Maximas Choupo-Motingas.

Kamerūnas iki šiol pralaimėjo visus aštuonis pastarųjų futbolo čempionatų mačus. Tai buvo ilgiausia pralaimėjimų serija pasaulio čempionatuose.

Apskritai Serbija į vartų plotą pataikė šešis kartus, o Kamerūnas – net aštuonis. Kamuolį aikštėje serbai valdė 59 procentus viso rungtynių laiko.

G grupėje dar žaidžia Brazilija ir Šveicarija. Šios komandos į kovą stos 18 val.