Martyno Echodo atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ ekipa Italijos Supertaurės pusfinalyje nusileido 71:72 (11:20, 20:14, 16:16, 24:22) Bolonijos „Virtus“ krepšininkams.

Likus žaisti 2 minutes rezultatas buvo lygus (62:62), tačiau tuomet Bolonijos klubas surengė spurtą ir po Milošo Teodosičiaus tolimo metimo „Virtus“ susikūrė keturių taškų persvarą – 68:64.

Austinas Daye dvitaškiu sumažino atsilikimą (66:68), o kitos atakos metu Mitchellas Wattas galėjo išlyginti rezultatą, bet pataikė tik vieną baudą iš dviejų – 67:68.

Kevinas Hervey sutvirtino „Virtus“ pranašumą (70:67), o Stefano Tonutas realizavo tik vieną baudos metimą iš dviejų bandymų – 68:70. K.Hervey kitos atakos metu baudomis padidino persvarą iki keturių taškų – 72:68 ir nors S.Tonutas dar pataikė iš toli, tačiau jo komanda pralaimėjo 71:72.

Lietuvis aikštėje praleido 9 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/2 baud.), perėmė 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo, kartą pažeidė taisykles ir surinko 8 naudingumo balus.

„Virtus“ ekipai K.Hervey pelnė 17 taškų (9 atk. kam.), M.Teodosičius surinko 14 (4/5 trit., 8 rez. per.).

Venecijos klubui S.Tonutas įmetė 16 taškų (9 atk. kam.), Victoras Sandersas pridėjo 15, M.Wattas – 13.

Finale dėl pirmojo sezono trofėjaus Bolonijos krepšininkai susitiks su Milano „AX Armani“ klubu.