62-ą minutę Alvaro Morata įmušė įspūdingą įvartį ir Ispanija buvo labai arti to, kad užsitikrintų vietą atkrintamosiose, tačiau 83-ią minutę Niclasas Fullkrugas išlygino rezultatą ir su vokiečiais Pasaulio taurėje buvo sužaista lygiosiomis 1:1.

Toks rezultatas reiškė, kad Ispanijai reikia bent taško prieš Japoniją, o Vokietija turi įveikti Kostą Riką ir tikėtis, kad paskutinėse grupės rungtynėse Japonija neįveiks Ispanijos.

Ispanijos rinktinės treneris Luisas Enrique pripažino, kad buvo nusivylęs, jog vėlyvas vokiečių įvartis neleido Ispanijai užsitikrinti patekimo į atkrintamąsias.

„Keistas jausmas, kai turi galimybę laimėti rungtynes prieš Vokietiją ir užsitikrinti patekimą į kitą etapą. Gaila, bet turime galvoti apie savo poziciją. Po dviejų rungtynių esame grupės viršuje. Visose rungtynėse mums trūko šviežumo, nors po Alvaro įvarčio beveik pasinaudojome vokiečių panika. Mums trūko tikslumo, kad žaidimą nuvestume ten, kur norime. Manau, kad mums trūko šiek tiek ramybės“, – sakė L. Enrique.

„Apmaudu, bet turime būti realistais – esame lyderiai „mirtininkų grupėje“. Dabar tikslas yra laimėti prieš Japoniją. Šį pasaulio čempionatą priimame kaip privilegiją. Turime šūkį „spaudimas yra privilegija“ ir stengiamės elgtis taip, lyg žaidėjai būtų savo klubuose“– pridūrė jis.

Vokietijos rinktinės treneris Hansi Flickas teigė, kad buvo patenkintas savo komandos žaidimu.

„Mes žinome, kas buvo pastatyta ant kortos. Matėme puikią ispanų komandą, kuri žino, kaip reikia žaisti futbolą, bet mes iškovojome lygiąsias ir pabaigoje turėjome galimybę laimėti. Manau, kad matėme lygų žaidimą, kiekviena komanda parodė savo kokybę. Ispanija pademonstravo savo futbolą, bet mes parodėme puikų mentalitetą. Komanda parodė, kad nori laimėti ir susikurti progų, todėl esu patenkintas rezultatu. Per visas 90 minučių išlaikėme puikų lygį ir tuo esu labai patenkintas. Galbūt tai suteiks mums reikiamo pasitikėjimo savimi.

Yra dalykų, kuriuos turime padaryti geriau, tačiau padarėme tai, ką noriu matyti. Tai tik pirmas žingsnis, bandysime sukurti sąlygas patekti į atkrintamąsias“, – sakė H. Flickas.