Sekmadienį Italijoje baigėsi antrasis pasaulio motokroso čempionato etapas – Sardinijos GP. Jo metu į elitinę – „MXGP“ – klasę sugrįžo pirmąjį etapą praleidęs Arminas Jasikonis („Gas Gas“).

Pirmosios lenktynės A.Jasikoniui buvo nesėkmingos – jis pasitraukė įveikęs 9 ratus iš 17. Nugalėjo ispanas Jorge Prado („Gas Gas“), 1.706 sek. aplenkęs olandą Jeffrey Herlingsą („KTM“) ir 2.831 sek. – olandą Calviną Vlaandereną („Yamaha“).

Antrose lenktynėse A.Jasikonis finišavo, bet lyderiams pralaimėjo visą ratą ir liko 22-as tarp 23 sportininkų. Pergale džiaugėsi olandas Glennas Coldenhoffas („Yamaha“). Nuo jo 1.965 sek. atsiliko J.Herlingsas ir 4.293 sek. – prancūzas Maxime‘as Renaux („Yamaha“).

Bendroje pasaulio čempionato įskaitoje pirmauja J.Prado (100 tšk.), lenkiantis J.Herlingsą (93) ir M.Renaux (78). A.Jasikoniui taškų pelnyti dar nepavyko.

Kitas pasaulio čempionato etapas balandžio 10 d. bus surengtas Šveicarijoje.

Pasaulio moterų čempionato pirmojo etapo pirmosiose lenktynėse Adrija Skudutytė („KTM“) užėmė 27-ą vietą, o antrosiose – 22-ą. Pergales atitinkamai šventė olandė Lotte Van Drunen („Kawasaki“) bei ispanė Daniella Guillen („Gas Gas“). Bendroje pasaulio čempionato įskaitoje lydere tapo D.Guillen (47 tšk.), o A.Skudutytė taškų dar neturi.