NBA Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų finalo serijoje – daugiau intrigos, prie kurios prisidėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkai. Sugrįžęs į namų areną Los Andželo klubas 106:92 (29:21, 17:27, 34:21, 26:23) nugalėjo Fynikso „Suns“ ekipą.

Serijoje iki keturių pergalių „Clippers“ komanda sušvelnino rezultatą iki 1:2.

Lemiamas mačo lūžis įvyko iškart po pertraukos, kai  „Clippers“ vienu metu surengė spurtą 21:3, laimėjo ketvirtį rezultatu 34:21 ir po jo jau pirmavo 80:69.

Vėliau Fynikso ekipai dar pavyko kiek priartėti, bet šeimininkai gana sėkmingai atlaikydavo visus bandymus surengti didesnį šturmą ir išsaugojo pregalingą rezultatą.

Svečiai šiame mače sulaukė į rikiuotę grįžusio Chriso Paulo, kuris per 39 minutes pelnė 15 taškų bei atkovojo 12 kamuolių.

Savo ruožtu komandai ir toliau negali padėti Kawhi Leonardas, tačiau ir be jo „Clippers“ žaidėjai iškovojo pirmą pergalę konferencijos finalo serijoje per visą klubo istoriją.

Ketvirtoji serijos akistata taip pat žaidžiama Fynikse.

Nugalėtojams Paulas George'as surinko 27 taškus, Reggie Jacksonas pridėjo 23.

Pralaimėjusiems Deandre Aytonas įmetė 18.

„Clippers“: Paulas George'as 27 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Reggie Jacksonas 23, Ivica Zubacas 15 (16 atk. kam.), Terance'as Mannas 12.

„Suns“: Deandre Aytonas 18 (9 atk. kam.), Chrisas Paulas (12 rez. perd.) ir Devinas Bookeris po 15, Mikalas Bridgesas 13, Cameronas Johnsonas 12.