Dortmundo „Borussia“ komanda Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo Berlyno „Union“ futbolininkus.

Raphaelis Guerreiro 10-ąją minutę susistabdęs kamuolį galingu smūgiu nukreipė jį į vartus ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Erlingas Haalandas 23-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Marvinas Friedrichas antrojo kėlinio pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Maxas Kruse'as 57-ąją minutę užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3.

Andreasas Voglsammeras 81-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva sušvelnino rezultatą 2:3.

Netrukus E.Haalandas dar kartą šiame susitikime nukreipė kamuolį į varžovų vartus ir rezultatas tapo jau 4:2.

Kitame dienos mače pergalę šventė Leverkūzeno „Bayer“ klubas, kuris svečiuose 3:1 pranoko „Stuttgart“.