Artėjančiam Europos čempionatui besiruošiančios Turkijos ir Slovėnijos rinktinės kovojo kontrolinėse rungtynėse.

Luka Dončičiaus ir Gorano Dragičiaus vedami slovėnai per pratęsimą 104:103 (21:26, 25:14, 27:22, 17:28, 14:13) palaužė turkų pasipriešinimą.

Ketvirto kėlinio gale slovėnai pirmavo 90:88, bet Furkanas Korkmazas paskutinėmis sekundėmis sugebėjo išlyginti rezultatą – 90:90 Pratęsimo pabaigoje jau turkai turėjo 2 taškų pranašumą (103:101), bet Goranas Dragičius pataikė iš trijų taškų zonos – 104:103. Turkijos komanda dar turėjo 20 sekundžių, tačiau per jas užpulti neįstengė.

Būtent G.Dragičius buvo rezultatyviausias savo komandoje – jis per 30 minučių pelnė 28 taškus (9/15 dvit., 1/3 trit., 7/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 7 pražangas, kartą suklydo, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 28 naudingumo balus.

L. Dončičius per 27 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 2/7 trit., 5/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 7 pražangas, 2 kartus suklydo, sykį pažeidė taisykles ir surinko 26 naudingumo balus.

Slovėnas nerungtyniavo ketvirto kėlinio pabaigoje ir pratęsimo metu.

Jiems geriausiai talkino Klemenas Prepeličius, pelnęs 14 taškų ir Vlatko Čančaras, pridėjęs 12.

Turkijos rinktinėje spindėjo F.Korkmazas, įmetęs 33 taškus (7 atk. kam., 5/11 trit.), Cedi Osmanas pridėjo 24 (2/8 trit.), Alperenas Šengunas – 19 (9 atk. kam.). Slovėnai bus Lietuvos rinktinės varžovais jau pačiame pirmajame Europos čempionato mače.