Brazilijos rinktinė pirmose „Copa America“ turnyro B grupės rungtynėse 3:0 sutriuškino Venesuelos futbolininkus.

Richarlisonas jau 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Marquinhosas 23-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė Brazilijos rinktinę į priekį 1:0.

Neymaras 64-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino brazilų pranašumą 2:0.

Gabrielis Barbosa 89-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.