Los Andželo „Clippers“ komanda Vakarų pusfinalyje iškovojo ketvirtą kartą iš eilės ir pirmą kartą žais konferencijos finale.

Tyronno Lue auklėtiniai namuose 131:119 (31:33, 19:39, 41:22, 40:25) įveikė Jutos „Jazz“ ekipą.

Vakarų konferencijos finale „Clippers“ žais su Fynikso „Suns“ krepšininkais.

Los Andželo kišomandą į pergalę vedė antrametis Terance’as Mannas.

49 šaukimas sužaidė karjeros rungtynes, kuris per 36 minutes pelnė 39 taškus. Jis pataikė 15 metimų iš 21 ir 7 tritaškius iš 10.

Paulas George’as nugalėtojams pelnė 28 taškus, o Kawhi Leonardas nežaidė dėl kelio traumos.

„Jazz“ klubui Donovanas Mitchellas surinko 39 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 perdavimus.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Clippers“ atsiliko 25 taškais, kai pralaimėjo atkarpą 2 - 21. Tačiau tada „Clippers“ klubas antrąją mačo pusę laimėjo rezultatu 81 - 47.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Patricko Beverley ir Reggie Jacksono tandemo dėka „Clippers“ laimėjo atkarpą 7 - 1, po kurios pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą 125 - 115.

Tai trečias kartas frančizės istorijoje, kai komanda laimėjo atkrintamųjų rungtynes jose atsilikdama bent 22 taškais.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 39 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Royce’as O’Neale’as ir Jordanas Clarksonas po 21, Bojanas Bogdanovičius 14, Rudy Gobertas 12.

„Clippers“: Terance’as Mannas 39 (7/10 trit.), Paulas George’as 28, Reggie Jacksonas 27, Nicolas Batumas 16.