Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) paaiškėjo pirmoji Rytų konferencijos pusfinalio pora. Giannio Antetokounmpo į priekį vedama Milvokio „Bucks“ prisijungė prie Bostono „Celtics“.

Milvokio klubas išvykoje 127:104 (26:28, 30:34, 39:23, 32:19) ketvirtą kartą iš eilės sutriuškino Detroito „Pistons“ ir seriją pabaigė 4:0.

Į pergalę ketvirtose rungtynėse, kaip įprasta, komandą vedė fantastinę formą demontruojantis G. Antetkounmpo.

Graikas per 32 minutes pelnė 41 tašką (10/17 dvit., 2/6 trit., 15/20 baudos), atkovojo 13 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Jei klausimų po ilgosios pertraukos dar buvo likę, tai graikų monstras vien trečiojo kėlinio metu pelnė 16 taškų ir intrigos serijoje nepaliko.

„Bucks“ šį etapą pasiekė pirmąkart nuo 2001-ųjų.

Įdomu tai, kad Milvokio klubas komandą iš Detroito šį sezoną įveikė visus aštuonis kartus.

Pistons“: Reggie Jacksonas 26 (5/9 trit.), Blake’as Griffinas 22 (6 rez. perd.), Andre Drummondas 15 (12 atk. kam.), Luke’as Kennardas 11.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 41 (9 atk. kam.), Khrisas Middletonas 18, Ericas Bledsoe 16, Nikola Mirotičius 12.