Eurolygos ketvirtfinalio serijos antrųjų rungtynių naudingiausiu žaidėju tapo Vitorijos „Baskonia“ komandos vidurio puolėjas Vincentas Poirier.

Dvikovą su Maskvos CSKA nuo atsarginių žaidėjų suolelio pradėjęs prancūzas aikštelėje praleido 22 minutes, pelnė 14 taškų (6/6 dvit., 2/2 baud.), atkovojo net 15 kamuolių, iš varžovų perėmė 4 kamuolius, bei surinko 32 naudingumo balus.

213 cm aukštaūgio atstovaujama „Baskonia“ šventė pergalę išvykoje 78:68 ir išlygino serijos rezultatą 1 – 1.

Naudingiausio žaidėjo lenktynėse nuo prancūzo visai nedaug atsiliko Edgaras Ulanovas.

„Žalgirio“ didvyris Stambule per 33 minutes pelnė 20 taškų (9/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo, tiek pat sykių prasižengė, išprovokavo 4 pražangas, bei dvikovą baigė turėdamas 29 naudingumo balus.

Lemiamus mačo taškus pelnęs lietuvis leido „Žalgiriui“ iškovoti dramatišką pergalę prieš „Fenerbahče“ (82:80), kuri išlygino serijos rezultatą 1 – 1.

20 taškų pelnęs kauniečių puolėjas buvo rezultatyviausias tarp visų aštuonių komandų krepšininkų, žaidusių antrose ketvirtfinalio rungtynėse.

Trečioje naudingiausių žaidėjų sąrašo vietoje liko Madrido „Real“ įžaidėjas Facundo Campazzo (26 naud. bal.), ketvirtą ir penktą vietą užėmė „Fenerbahče“ duetas Luigi Datome (22 naud. bal.) bei Kostas Sloukas (21 naud. bal.).