Sekmadienį Anglijos Premier lygoje tęsiasi 31-ojo turo kovos. Pirmoje dienos dvikovoje nelengvą pergalę po atkaklios kovos iškovojo ir į lygos pirmąją poziciją grįžo „Liverpool“ klubas.

Visą sezoną užtikrintai rungtyniaujantys „Liverpool“ futbolininkai 2:1 (1:0) įveikė vienus lygos autsaiderių, Londono „Fulham“.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 26-ą minutę, kuomet į priekį būsimus nugalėtojus išvedė Sadio Mane.

Pasibaigus pirmajam kėliniui ir įpusėjus antrajai dvikovos pusei tapo panašu, kad „raudonieji“ netrukus pelnys dar vieną įvartį ir užsitikrins pergalę, tačiau įvykiai pakrypo priešinga linkme.

74-ą minutę, pasinaudojęs grubia svečių gynėjų klaida, rezultatą išlygino „Fulham“ puolėjas Ryanas Babelis.

Vis tik, 81-ą minutę vėl šventė „Liverpool“ gerbėjai. Dvikovos teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Jamesas Milneris.

Po šios pergalės „Liverpool“ grįžta į pirmąją turnyrinės lentelės vietą (72 tšk.) ir dviem taškais lenkia vienerias rungtynes atsargoje turinčius „Manchester City“ futbolininkus.