2019 metų Lietuvos futbolo sezonas šeštadienį prasidėjo Klaipėdoje vietos „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“ ekipų dvikova. Klaipėdiečiai į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus, svečius įveikdami rezultatu 2:0.

„Atlantas“ aktyviais išpuoliais pradėjo rungtynes, bet pirmą grėsmingą galimybę sukūrė svečiai. „Kauno Žalgirio“ brazilas Joao Figueiredo 11 min. po individualaus prasiveržimo pataikė į virpstą.

Netrukus kauniečiai perėmė iniciatyvą, stumdami klaipėdiečius prie jų vartų. Pastarieji ieškojo galimybių greitoms atakoms, kurių metu aktyvumu pasižymėjo Darvydas Šernas.

Kėlinio viduryje arti tikslo buvo „Kauno Žalgirio“ ukrainietis Jurijus Bušmanas, baudos smūgiu sudrebinęs varžovų vartų skersinį.

O vienas retesnių „Atlanto“ greitų išpuolių baigėsi įvarčių. 37 min. Deividas Dobrecovas prasiveržė dešiniuoju kraštu ir tiksliai smūgiavo į Devido Mikeliono ginamus vartus – 1:0.

Po pertraukos atsitokėję „Kauno Žalgirio“ futbolininkai šviežiomis jėgomis ėmė atakuoti varžovų vartus, bet „Atlanto“ gynėjai rungtyniavo patikimai. Tuo metu į puolimą pabėgęs šeimininkų saugas Vytautas Lukša galėjo padidinti skirtumą, vis tik smūgiavo greta virpsto.

Antro kėlinio viduryje aikštėje įsiplieskė emocijos, teisėjas per kelias minutes parodė net keturias geltonas kortelės.

Aistroms nurimus, „Kauno Žalgiris“ surengė varžovų vartų apgultį. Tačiau „Atlanto“ vartininkui Lukui Paukštei pavyko apginti savo tvirtovę. O paskutinę pridėto laiko minutę „Atlanto“ futbolininkai įmušė ir antrą įvartį. Į greitą ataką pabėgęs D. Šernas atidavė perdavimą Tadui Labukui ir pastarasis smūgiavo tiksliai – 2:0.

Klaipėdos „Atlantas“ – „Kauno Žalgiris“ 2:0 (1:0)

Įvarčiai: V. Armanavičius (37), T. Labukas (90+5).

Geltonos kortelės: A. Tručinskas (70), D. Šernas (72), J. Bušmanas (73), M. Činikas (90+3); D. Romanovskis (60), E. Vaitkūnas (70).

„Atlantas“: L. Paukštė, M. Činikas, T. Snapkauskas, A. Tručinskas, V. Armanavičius, A. Bartkus, D. Dobrecovas (73 min. K. Upstas), A. Idowu, V. Lukša (90+1 N. Juhnevičas), T. Vitukynas (58 min. T. Labukas), D. Šernas.

„Atlantas“: D. Mikelionis, T. Mikuckis, R. Silva (84 min. A. Klimavičius), E. Vaitkūnas, J. Bušmanas, M. Dapkus, D. Galkevičius, L. Pilibaitis, D. Romanovskis (77 min. D. Šešplaukis), J. Figueiredo, R. Krušnauskas (73 min. Renato).