Šeštadienio popietę aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje buvo žaidžiamos dvi rungtynės, kuriose itin svarbias pergales iškovojo Marijampolės „Sūduva” ir „Trakai”.

Kaune vykusi vietos „Stumbro” ir svečių iš Marijampolės dvikova baigėsi triuškinančia „Sūduvos” pergale rezultatu 1:4 (0:3).

Švęsti svečių ekipos sirgaliai galėjo jau po pirmojo kėlinio, kai ilgosios pertraukos metu švieslentėje žybėjo 3 „sausų” įvarčių pranašumas.

„Sūduva” pirmą įvartį pelnė jau 8-ą minutę, kai pasižymėjo D. Offenbacheris. Rezultatą 28-ą minutę padvigubino A. Svrljuga, 39-ą triuškinimą pradėjo G. Acevedo.

Antrojo kėlinio metu, 64-ą minutę, pirmą įvartį šeimininkų gretose pelnė A. Bahas, tačiau vos po trijų minučių, 67-ąją, pasižymėjo „Sūduvos” saugas V. Slavickas.

Po 31-ojo turo Marijampolės komanda yra surinkusi 74 taškus ir skaičiuoja šešių taškų pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį”.

Vilniuje, federacijos stadione, „Trakai” priėmė Kauno „Žalgirio” futbolininkus.

Dvikovos nugalėtoją lėmė vienas įvartis, kurį 59 minutę pelnė ir šeimininkams pergalę padovanojo D. Kazlauskas.

Galutinis rezultatas 1:0 (0:0). Tai taip pat buvo paskutinės Deivido Česnauskio rungtynės profesionaliame futbole.

Po šios pergalės „Trakai” yra surinkę 45 taškus ir trimis taškais atsilieka nuo trečioje vietoje esančio Kauno „Stumbro” (48).