Atlantos „Hawks“ NBA lygoje atsidūrė per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo. Magiškai sugrįžę „ereliai“ išvykoje 109:106 (24:38, 16:24, 29:25, 40:19) palaužė Filadelfijos „76ers“.

Nate'o McMillano auklėtiniai serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:2 ir kitose rungtynėse turės puikų šansą užbaigti seriją namuose. Paskutinį kartą Rytų konferencijos finale „Hawks“ žaidė 2015 metais.

„76ers“ tai kvepia dar vienu nepateisintų lūkesčių sezonu. Filadelfijos ekipa užėmė pirmąją vietą Rytų konferencijoje reguliariajame sezone ir puoselėjo viltis laimėti žiedus. Lyderis Joelis Embiidas MVP balsavime užėmė antrąją vietą.

Svečiai pademonstravo įspūdingą pavyzdį, kaip reikia kovoti iki galo. Trečiajame kėlinyje „Hawks“ atsilikinėjo net 26 taškais (46:72). Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos deficitas aptirpo, tačiau vistiek išliko didelis (69:87).

Ketvirtajame kėlinyje savo žodį tarė Lou Williamsas, Trae Youngas ir Danilo Gallinari. Po pastarojo tritaškio Atlantos klubas tęsė spurtą iki 7:0 (76:87). Galiausiai lemiamą smūgį nugalėtojai sudavė paskutinėmis minutėmis – laimėta atkarpa 13:2.

Itin svarbiu metu žibėjo T. Youngas – pataikė dvitaškį ir išprovokavo pražangą ties tritaškio linija. Ši penkių taškų atkarpa leido svečiams pirmą kartą rungtynėse įgyti pranašumą (105:104). Gynėjas iš viso pelnė 39 taškus.

„76ers“ gretose tik du žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių. Joelis Embiidas atseikėjo 37, Sethas Curry – 36 taškus.

„76ers“: J. Embiidas 37 (13 atk. kam.), S. Curry 36, Furkanas Korkmazas ir Benas Simmonsas po 8 taškus.

„Hawks“: T. Youngas 39, Johnas Collinsas 19 (11 atk. kam.), D. Gallinari 16, L. Williamsas 15 taškų.