Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (11-10) pratęsė puikią seriją Eurolygoje ir iškovojo šeštą pergalę iš eilės.

Turkijos ekipa svečiuose 89:83 (15:21, 23:17, 25:28, 26:17) įveikė turnyro lyderę Maskvos CSKA (15-6).

Rungtynes stebėjo daugiau nei 4 tūkst. žiūrovų.

Likus žaisti 1 min. 43 sek. Tornikė Šengelija dvitaškiu išlygino rezultatą 80:80, bet tada Janas Vesely pelnė keturis taškus iš eilės ir prasidėjus paskutinei minutei „Fenerbahče“ išsiveržė į priekį 84:80.

Po minutės pertraukėlės tas pats J. Vesely blokavo Mike’o Jameso tritaškį, o Nando De Colo smeigė tolimą metimą – 87:80. Per likusį laiką CSKA jau neišsigelbėjo.

E. Ulanovas per 18 minučių taškų nepelnė – prametė du dvitaškius ir tritaškį, bet atkovojo tris kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

„Fenerbahče“ į pergalę tempė N. De Colo ir J. Vesely – pirmasis pelnė 22 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 38 naudingumo balus, o antrojo sąskaitoje – 24 taškai ir 32 naudingumo balai.

CSKA vertėsi be Willo Clyburno.

CSKA: T. Šengelija 18, J. Strelniekas, N. Milutinovas ir D. Hackettas po 12, M. Jamesas 11.

„Fenerbahče“: J. Vesely 24, N. De Colo 22, E. Jarellas 17.