Ispanijos Karaliaus taurėje vos neprisižaidė ir „Barcelona“

„Barcelona“ Ispanijos Karaliaus taurės šešioliktfinalyje po pratęsimo 2:0 nugalėjo „Cornella“ futbolininkus ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

Miralemui Pjaničiui 39-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Antoine’as Griezmannas 58-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Ousmane‘ui Dembele 80-ąją minutę taip pat nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos. Per pagrindinį rungtynių laiką nugalėtojo išsiaiškinti nepavyko, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

O.Dembele 92-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Albertas Estellesas 118-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Cornella“ liko rungtyniauti dešimtyje. Martinas Braithwaite‘as 121-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir įtvirtino katalonų pergalę 2:0.

Primename, kad iš turnyro jau pasitraukė amžinasis katalonų priešininkas Madrido „Real“. Karališkasis klubas pasirodymą šešioliktfinalyje baigė po gėdingo pralaimėjimo Ispanijos trečios lygos ekipai.