Pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Los Andželo „Lakers“ (12/4) su LeBronu Jamesu. Kalifornijos ekipa išvykoje 113:106 (29:33, 34:24, 23:24, 27:25) palaužė Milvokio „Bucks“ (9/6).

„Lakers“ į pergalę nutempė rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs L. Jamesas. Jo sąskaitoje – 34 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Los Andželo ekipa užpylė varžovus tritaškiais ir pataikė net 19 iš 37. L. Jamesas sumetė 6 iš 10, o Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 7 iš 10.

Po pirmosios rungtynių dalies „Lakers“ buvo priekyje 63:57, tačiau pirmaujanti komanda keitėsi 9 kartus, 7 kartus rezultatas buvo lygus. Antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmė svečiai. Likus 7 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Los Andželo ekipa dar pirmavo 98:87, tačiau vos per keturias minutes „Bucks“ sukūrė intrigą (102:100).

Vis gi K. Calldwellas-Pope'as pataikė tritaškį ir likusią laiko dalį čempionai problemų neturėjo.

Milvokio ekipos neišgelbėjo ir Giannio Antetokounmpo benefisas. Jis pelnė 25 taškus, atkovojo 12 kamuolių, tačiau net 9 kartus suklydo.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 25, Jrue Holiday'us 22, Khrisas Middletonas 20, Brookas Lopezas 13 taškų.

„Lakers“: L. Jamesas 34, K. Caldwellas-Pope'as 23, Anthony Davisas 18 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 12 taškų.