Domantas Sabonis ir Indianos „Pacers“ (8/5) patyrė sutriuškinimą. Lietuvio ekipa išvykoje 96:129 (26:36, 29:25, 20:39, 21:29) neturėjo šansų prieš Los Andželo „Clippers“ (10/4).

D. Sabonis žaidė 34 minutes, pelnė 19 taškų (7/14 met., 0/3 trit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir perėmė du kamuolius.

„Pacers“ po Jameso Hardeno mainų neteko Victoro Oladipo, tačiau sulaukė kito rimto papildymo Cariso LeVerto. Tiesa, amerikietis šiose rungtynėse į aikštę dar neišbėgo.

Papildomų pajėgų pritrūkęs Sabas nesugebėjo nutempti klubo į pergalę. „Pacers“ kovojo tik pirmoje rungtynių pusėje, tačiau 19 taškų skirtumu pralaimėtas trečiasis kėlinys išsprendė visus klausimus dėl nugalėtojo.

Šis pralaimėjimas 33 taškų skirtumu yra didžiausias Indianos klubo sezone.

„Clippers“: Marcusas Morrisas, Paulas George‘as ir Luke‘as Kennardas po 20, Kawhi Leonardas 17 taškų.

„Pacers“: Dougas McDermottas 23 (5/7 trit.), D. Sabonis 19, Malcolmas Brogdonas 16, Justinas Holiday 15 taškų.