Jamesas Hardenas galingu žaidimu debiutavo Bruklino „Nets“ komandoje ir atvedė ją į pergalę. Steve’o Nasho auklėtiniai namuose 122:115 (29:26, 23:24, 32:33, 38:32) nugalėjo Orlando „Magic“ ekipą.

J.Hardenas nugalėtojams pelnė 32 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų. Tiesa, jis dar padarė devynias klaidas, o pirmuosius savo taškus pelnė pirmojo kėlinio pabaigoje baudų metimais.

NBA žvaigždė „Nets“ klube debiutavo su komanda neturėjęs nei vienos treniruotės. Tačiau tapo pirmuoju žaidėju klubo istorijoje, kuris atliko trigubą dublį debiutiniame mače.

„Kuo greičiau mes susižaisime, tuo greičiau pavojingesni tapsime“, – sakė NBA žvaigždė.

J.Hardeno baudų metimai likus žaisti 1:04 minutei didino „Nets“ pranašumą 119:109 ir komanda pergalės nepaleido.

Tuo tarpu Kevinas Durantas surinko 42 taškus bei sužaidė rezultatyviausias savo sezono rungtynes. Kyrie Irvingas komandai padėti negalėjo dėl COVID-19 protokolo.

Pralaimėjusiems Nikola Vučevičius įmetė 34 taškus bei atkovojo 10 kamuolių, o Orlando klubas pralaimėjo penktą kartą iš eilės.

„Magic“: Nikola Vučevičius 34 (10 atk. kam.), Terrence’as Rossas 23, Cole’as Anthony 16.

„Nets“: Kevinas Durantas 42 (5 rez. perd.), Jamesas Hardenas 32 (12 atk. kam., 14 rez. perd.), Joe Harrisas 17, Jeffas Greenas 10.