Sunkią pergalę NBA iškovojo Mivokio „Bucks“ komanda, kuri namuose 112:109 (30:23, 25:24, 29:34, 28:28) palaužė Dalaso „Mavericks“ ekipą.

Jameso Johnsono tritaškis likus žaisti kiek daugiau nei trims minutėms išvedė „Mavericks“ į priekį pirmą kartą per paskutinius tris kėlinius.

„Bucks“ laimėti padėjo du svarbūs Khriso Middletono tritaškiai per paskutines 2:30 minutes. Jis mačo pabaigoje iš viso surinko aštuonis taškus, o per visą dvikovą surinko 25.

„Bucks“ laimėjo nepaisant to, jog pataikė 12 baudų metimų iš 25. Komandos žvaigždė Giannis Antetokounmpo realizavo vieną iš dešimties.

Graikas vis tiek surinko 31 tašką ir „Bucks“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

Pralaimėjusiems Luka Dončičius pelnė 28 taškus ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų, o Kristapas Porzingis pridėjo 15 ir atkovojo 10 kamuolių.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (13 rez. perd.), Timas Hardaway 22, Kristapas Porzingis 15.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (9 atk. kam.), Khrisas Middletonas 25, Jrue Holiday 16.