Sabonio rekordinis vakaras neišgelbėjo nuo pralaimėjimo

Indianos „Pacers“ (6/3) komanda su galingą dvigubą dublį atlikusiu Domantu Saboniu patyrė pralaimėjimą.

Lietuvio klubas namuose 117:125 (32:30, 21:26, 34:34, 30:35) pripažino Fynikso „Suns“ (7/3) pranašumą.

D.Sabonis per 41 minutę surinko 28 taškus (12/20 dvit., 0/4 trit., 4/8 baud.), atkovojo 22 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet triskart suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Aukštaūgis pakartojo karjeros atkovotų kamuolių rekordą bei jam tai yra pirmasis 20 + 20 karjeros mačas. Jis 16 taškų pelnė vien per paskutines šešias trečiojo kėlinio minutes, bet lietuvio pastangų persverti rezultatą nepakako.

„Suns“ į pergalę vedė Mikalas Bridgesas, kuris pelnė 34 taškus bei pagerino karjeros taškų rekordą. Fynikso ekipa realizavo visus 17 baudų metimus ir 16 tritaškių iš 41.

„Pacers“: Domantas Sabonis 28 (22 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 22, Justinas Holiday 17.

„Suns“: Mikalas Bridgesas 34, Devinas Bookeris 25, Cameronas Johnsonas 16, Chrisas Paulas 15 (10 rez. perd.).