Netikėtą pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda. Saša Obradovičiaus auklėtiniai namuose po pratęsimo 86:84 (18:20, 17:23, 11:8, 27:22, 13:11) įveikė Maskvos CSKA klubą.

Šeimininkus į priekį vedė įspūdingai žaidęs Jordanas Loydas, kuris įmetė 31 tašką. CSKA ekipai Danielis Hackettas surinko 29 taškus.

CSKA trečiajame kėlinyje pirmavo 14 taškų persvara, bet iniciatyvos neišlaikė ir iki mačo pabaigos likus 1:03 minutei Dejanas Davidovičius išvedė šeimininkus į priekį 71:70.

Tai buvo pirmas kartas, kai serbai pirmavo nuo pirmojo kėlinio pradžios.

Likus žaisti 49 sekundėms Danielis Hackettas tritaškiu persvėrė rezultatą, tačiau netrukus „Crvena Zvezda“ jį lygino ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime pirmuosius penkis taškus pelnė „Crvena Zvezda“ ekipa, bet Mike’as Jamesas likus 1:07 minutei rezultatą lygino.

Kitoje atakoje J.Loydas išvedė šeimininkus į priekį. CSKA per paskutines 34 sekundes turėjo du šansus pelnyti taškus. Rezultatą galėjęs lyginti M.Jameso metimas buvo blokuotas, o paskutinę sekundę gynėjo tritaškis, kuris būtų lėmęs CSKA pergalę, buvo netikslus.

Įdomu tai, jog Belgrado klubas realizavo visus 17 baudų metimus.

CSKA komanda antrą kartą iš eilės netikėtai pralaimėjo. Praėjusią savaitę Rusijos klubas nusileido Berlyno ALBA ekipai.

CSKA: Danielis Hackettas 29, Willas Clyburnas 18, Mike’as Jamesas ir Johannesas Voigtmannas po 9, Tornike Shengelia 8.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 31, Torrianas Waldenas 12, Marko Jagodičius-Kuridza 11, Emanuelis Terry 10.