Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ Eurolygoje patyrė pralaimėjimą. Lietuvio klubas svečiuose 68:82 (13:22, 17:15, 26:25, 12:20) nusileido Atėnų „Panathinaikos“ komandai.

E.Ulanovas per 28 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/3 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir 3 kartus prasižengė.

Stambulo klubas šiose rungtynėse nei karto nepirmavo. Po trijų kėlinių svečiai atsiliko šešiais taškais, bet paskutiniame ketvirtyje deficitas išaugo iki 14 taškų.

Šeimininkus į priekį vedė Nemanja Nedovičius, kuris įmetė 28 taškus bei pataikė septynis tritaškius iš 12.

Rungtynes nebaigė „Fenerbahče“ treneris Igoris Kokoškovas, kuris antrajame ketvirtyje gavo dvi technines pražangas ir išvytas iš aikštės.

Mačą arenoje stebėjo Graikijos krepšinio žvaigždės – broliai Giannis, Thanasis ir Kostas Antetokounmpo.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 28 (7/12 trit.), Keiferis Sykesas 11, Zachas Auguste’as 9, Georgios Papagiannis 8.

„Fenerbahče“: Lorenzo Brownas 17, Ahmetas Duverioglu 15, Melihas Mahmutoglu, Janas Vesely, Jarellas Eddie ir Edgaras Ulanovas po 6.