Šeštadienį Baltijos rankinio lygoje santykius tarpusavyje aiškinosi dvi lietuviškos komandos. Alytuje ginklus surėmė šeimininkė „Varsa-Stronglasas“ ir Klaipėdos „Dragūnas“. Pergalę įtemptame mače 33:29 (15:13) šventė alytiškiai..

Antrojo kėlinio pradžioje „Dragūnas“ perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį – 17:15, tačiau atitrūkti vieniems iš lygos lyderių nepavyko ir rezultatas tapo lygus – 20:20. Aukštesnę pavarą įjungęs Alytaus klubas vėl pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir po Tautvydo Petrušausko tikslaus metimo susikūrė 4 įvarčių persvarą – 28:24. Nors klaipėdiečiai likus 6 minutėms priartėjo iki 2 įvarčių, bet tuomet savo šou surengė Žygimantas Micevičius, pelnęs 3 iš 4 komandos įvarčių, ir įtvirtino „Varso-Stronglaso“ pergalę – 33:29.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose ir buvo lemiamu metu iššovęs Ž.Micevičius, kurio sąskaitoje net 13 pelnytų įvarčių, 6 pridėjo Tautvydas Petrušauskas, po 4 – Remigijus Čepulis ir Vilius Juozaitis.

„Dragūną“ į priekį vedė 9 įvarčius pelnęs Lukas Juškėnas, 6 pridėjo Gytis Šmantauskas, 5 – Deividas Virbauskas, 3 – Mykolas Lapiniauskas.

Šis pralaimėjimas klaipėdiečius iš antrosios pozicijos turnyrinėje lentelėje nubloškė į ketvirtąją. Artūro Juškėno auklėtiniai po 6 susitikimų turi 8 taškus.

Alytaus klubas po šios pergalės su 7 taškais yra šeštas.

Šio susitikimo rezultatas skaičiuojamas ir Lietuvos rankinio lygoje, kur „Dragūnas“ vis dar išlieka lyderiu, o Alytaus ekipa žengia trečioje vietoje.

Sekmadienį 15:00 tarpusavyje Baltijos lygos susitikimą žais ir Vilniaus „Šviesa“ bei Kauno „Granitas-Karys“.