„Real“ Ispanijos „La Liga“ starte prarado taškus

Madrido „Real“ pirmąsias Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynes su „Real Sociedad“ baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Alexanderis Isakas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Thibautas Courtoisas.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Karimas Benzema 62-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šeimininkus nuo praleisto įvarčio išgelbėjo puikiai pasirodęs Alejandro Remiro.

Davidas Silva 88-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo gynėjas ir ataka nutrūko.

„Real“ šiame susitikime kontroliavo 70% kamuolio kontrolės ir atliko 13 smūgių, kai tuo tarpu varžovai – 5.