„Žalgiris“ LKL sezoną pradėjo be vargo įveikdamas „Šiaulius“

Kauno „Žalgirio“ komanda LKL sezono starte neturėjo vargo. Martino Schillerio auklėtiniai namuose 89:56 sutriuškino „Šiaulių“ krepšininkus.

Kauniečiai per pirmąjį kėlinį pataikė penkis tritaškius, bet tai „Žalgirio“ komandai pranašumo susikrauti nepadėjo. Artūro Milaknio tolimas metimas didino šeimininkų pranašumą 20:15 ir tai buvo didžiausias pirmojo kėlinio skirtumas. Jam pasibaigus „Žalgiris“ pirmavo 23:21.

Šeimininkai antrajame kėlinyje perėmė iniciatyvą. Paskutinę kėlinio minutę Joffrey Lauvergne’o dėjimas didino skirtumą iki dešimties taškų, o vėliau Luko Lekavičiaus dvitaškis su pražanga leido „Žalgirio“ ekipai pirmauti 45 :32.

Per pirmąsias penkias trečiojo kėlinio minutes „Šiaulių“ komanda pelnė vos du taškus ir per tą laiką žalgiriečiai pabėgo į priekį 57:34. Žalgiriečiai toliau spaudė varžovus, kurie po Augustine’o Rubito perimto kamuolio ir dvitaškio pirmavo 31 taško persvara. Kėliniui pasibaigus jie buvo priekyje 69:39.

Kauniečiai per daug neatsipalaidavo ir ketvirtajame kėlinyje, sėkmingai laikė visas žaidimo gijas savo rankose ir čempionatą pradėjo užtikrintu laimėjimu.

„Žalgiris“: Joffrey Lauvergne‘as 16 (8/10 dvit., 8 atk. kam., 24 naud. bal.), Marius Grigonis ir Artūras Milaknis (4/7 trit.) po 12, Lukas Lekavičius 9, Thomasas Walkupas ir Augustine'as Rubitas po 8.

„Šiauliai“: Andy Van Vlietas, Ryanas Andersonas 13 ( 10 atk. kam.), Aurimas Urbonas 10.