VTB Vieningosios lygos sezono starte Maskvos srities „Chimki“ ekipa patyrė nesėkmę. Rimo Kurtinaičio treniruojama komanda namuose 67:79 (15:18, 20:19, 20:14, 12:28) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ klubui, kuri vertėsi be traumuoto Artūro Gudaičio.

Po trijų kėlinių „Chimki“ dar pirmavo (55:51), bet antroje ketvirtojo kėlinuko pusėje pralaimėjo atkarpą 16 taškų skirtumu.

Jie per šešias minutes išviso buvo pelnę vos tašką, o „Zenit“ tuo pasinaudojo ir atitrūko iki 71:56 bei sėkmingai įtvirtino galutinę pergalę.

„Chimki“ rungtyniavo be lyderio Aleksejaus Švedo, Stefano Jovičiaus, Jegoro Vialcevo bei Erricko McCollumo.

Pralaimėjusiems Davis Bertanis pelnė 12 taškų, Jordanas Mickey pridėjo 10 (5 atk. kam.), Sergejus Karasiovas  ir Gregas Monroe (7 atk. kam.) – po 9.

Nugalėtojams Billy Baronas įmetė 16 taškų, K.C.Riversas ir Willas Thomasas – po 11, Alexas Poythressas – 10.