Dramatišką pergalę NBA lygos Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo titulą ginantys Toronto „Raptors“ krepšininkai, kurie tik paskutinėmis sekundėmis 104:103 (28:33, 19:24, 29:23, 28:23) palaužė „Celtics“ ir sušvelnino serijos rezultatą  1:2.

Atkakli kova vyko visų rungtynių metu. Ketvirtajam kėliniui artėjant prie pabaigos Bostono ekipa dar pirmavo, be dviem taikliais metimais „Raptors“ išlygino rezultatą 101:101.Vis dėlto likus žaisti vos pusę sekundės Danielis Theisas dėjimu vėl sugrąžino „Celtics“ pranašumą 103:101.

Kanados klubo krepšininkai dar turėjo šansą išplėšti pergalę, kurai ir pasinaudojo. Po minutės pertraukėlės į aikštę grįžę žaidėjai puikiai išpildė trenerio nurodymus - kamuolys atsidūrė OG Anunoby rankose, kuris metimu su sirena išplėšė „Raptors“ pergalę rezultatu 104:103.

Bostono klubo treneris Bradas Stevensas į aikštę lemiamai akimirkai net metė milžiną Tacko Fallą, kuris turėjo kaip reikiant apsunkinti išmetimą iš užribio, bet šis manevras nepasiteisino.

Titulą ginantys „Raptors“ išplėšė žūtbūtinę pergalę, kadangi pralaimėjimo atveju serijos rezultatas jau būtų tapęs 0:3 jų nenaudai.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 31 (8 rez. perd.), Fredas Van Vleeta 25, Pascalis Siakamas 16, OG Anunoby 12 (10 atk. kam.), Marcas Gasolis 10.

„Celtics“: Kemba Walkeris 29, Jaylenas Brownas 19 , Jaysonas Tatumas 15, Marcusas Smartas 11