Oklahomos „Thunder“ komanda išplėšė lemiamas Vakarų konferencijos atkrintamųjų etapo rungtynes.

Billy Donovano auklėtiniai 104:100 (24:25, 24:26, 29:24, 27:25) įveikė Hiustono „Rockets“ krepšininkus ir serijos rezultatas tapo 3: 3.

Likus žaisti 13,1 sekundžių Chrisas Paulas realizavo abu baudų metimus, taip išvesdamas „Thunder“ komandą į priekį 102:100. Kitoje atakoje Russellas Westbrookas suklydo ir du Danilo Gallinari baudų metimai įtvirtino komandos pergalę.

Lemiamas, septintasis mačas bus žaidžiamas trečiadienį. Serijos nugalėtojas susitiks su Los Andželo „Lakers“ klubu.

Ch.Paulas nugalėtojams pelnė 28 taškus, D.Gallinari įmetė 25, o pralaimėjusiems 32 taškus surinko Jamesas Hardenas.

Likus žaisti keturioms minutėms „Rockets“ komanda pirmavo 98:92, bet likusią mačo atkarpą „Thunder“ laimėjo 12 :2.

Per šią atkarpą Ch.Paulas atmetus minėtus du baudos metimus dar pataikė du tritaškius ir perėmė du kamuolius. Jis per visą paskutinį kėlinį surinko 15 taškų.

„Thunder“: Chrisas Paulas 28 (7 atk. kam.), Danilo Gallinari 25, Luguentzas Dortas 13, Dennisas Schroderis 12, Shai Gilgeous-Alexanderis 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Robertas Covingtonas 18, Russellas Westbrookas 17, Danuelis House‘as 12, P.J.Tuckeris ir Ericas Gordonas po 9.