Trečiadienį UEFA Čempionų lygos antrojo atrankos etapo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ namuose 0:3 pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ klubui.

Rungtynės vyko be žiūrovų. Mačą pralaimėjusi „Sūduva“ kovos dėl vietos Čempionų lygoje nebetęs, bet toliau kovos Europos lygos atrankoje.

Svečiai nuo pat mačo pradžios kontroliavo žaidimą, bet kažko itin pavojingo prie „Sūduvos“ vartų nesukūrė.

„Sūduva“ keliskart bandė suregzti pavojingas kontratakas, bet irgi viskas nutrūko dar užuomazgoje.

Galiausiai pirmasis mačo įvartis krito 29-ąją minutę, kai Ivanas Kardumas atrėmė pirmąjį „Maccabi“ žaidėjų smūgį, bet kamuolys nukrito Avi Rikanui ir šis nukreipė jį į „Sūduvos“ vartus.

41-ąją minutę pavojingą smūgį atlaikė „Sūduvos“ vartininkas I. Kardumas. Per visą kėlinį šeimininkai nė karto nesmūgiavo į „Maccabi“ vartus.

Antrajame kėlinyje marijampoliečiai bandė regzti atakas, bet itin trūko kokybės perdavinėjant kamuolį.

Svečiai kontroliavo žaidimą, o 73-ąją minutę pelnė ir antrąjį įvartį, kai vienas prieš I.Kardumą iššokęs „Maccabi“ puolėjas Nickas Blackmanas permetė kamuolį per vartininką ir šis nusileido „Sūduvos“ vartuose.

Izraelio ekipos žaidėjai ramiai užbaigė mačą, o 91-ąją minutę pelnė ir trečiąjį įvartį, kai pasižymėjo Ofiras Davidzada. Galutinis teisėjo švilpukas paskelbė užtikrintą „Maccabi“ pergalę 3:0.

Beje, „Sūduva“ rungtynėse į vartus atliko vos vieną smūgį ir šį ne į vartų stačiakampį.