„Thunder“ išlygino atkrintamųjų serijos rezultatą

Oklahomos „Thunder“ komanda laimėjo antrą kartą iš eilės ir išlygino Vakarų konferencijos atkrintamųjų serijos rezultatą 2:2.

Billy Donovano auklėtiniai 117:114 (35:27, 25:23, 32:33, 25:21) įveikė Hiustono „Rockets“ (44/28) krepšininkus.

Nugalėtojams Dennisas Schroderis pelnė 30 taškų ir sužaidė rezultatyviausias karjeros atkrintamųjų rungtynes.

Likus žaisti 16,3 sekundėms Jamesas Hardenas tritaškiu mažino „Thunder“ pranašumą iki dviejų taškų, bet tada komandos pergalę baudų metimais įtvirtino D.Schroderis.

Trečiajame kėlinyje „Thunder“ vienu metu atsiliko 15 taškų, bet iki paskutinio kėlinio pradžios skirtumą sumažino iki minimalaus.

„Rockets“ komanda toliau verčiasi be Russello Westbrooko, o Jamesas Hardenas pelnė 32 taškus ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

Hiustono klubas šiąnakt pataikė 23 tritaškius iš 58.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (15 rez. perd., 8 atk. kam.), Ericas Gordonas 23, Danuelis House‘as 21 (6 atk. kam.), Robertas Covingtonas 14, P.J.Tuckeris 11, Jeffas Greenas 11.

„Thunder“: Dennis Schroderis 30, Chrisas Paulas 26 (6 atk. kam.), Shai Gilgeous-Alexanderis 18, Stevenas Adamsas 12.