Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Dalaso „Mavericks“ ekipa. Jasono Kiddo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 111:101 (37:25, 31:31, 19:22, 24:23) palaužė Fynikso „Suns“ krepšininkus.

Dalaso ekipa išlygino Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą 2 - 2, kitos rungtynės vyks Fynikse.

Luka Dončičius nugalėtojams per 37 minutes pelnė 26 taškus (8/15 dvit., 1/10 trit., 7/8 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, bet padarė 4 klaidas, prasižengė 4 kartus.

Pralaimėjusiems Devinas Bookeris surinko 35 taškus, Jae Crowderis pridėjo 15.

Tuo tarpu Chriso Paulas žaidė tik 23 minutes dėl asmeninių pražangų ir ketvirtojo kėlinio pradžioje jis užsidribo šeštąją pražangą.

Antrą kartą iš eilės laimėjusi „Mavericks“ komanda pataikė 20 tritaškių iš 44 ir pakartojo frančizės atkrintamųjų rekordą. Iš jų aštuonis tritaškius pridėjo Dorianas Finney-Smithas.

Pirmajame kėlinyje devynis taškus be atsako surinkusi „Mavericks“ išsiveržė į priekį 16:8 ir daugiau nei karto neatsiliko.

Šeimininkai vienu metu pirmavo 17 taškų persvara. Paskutiniame kėlinyje skirtumas buvo sumažintas iki šešių taškų, bet „Suns“ klubui dar arčiau priartėti nepavyko.

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (7/16 dvit., 3/6 trit., 7 rez. perd.), Jae'as Crowderis 15 (2/7 trit., 6 atk. kam.), Deandre'as Aytonas 14 (7/12 dvit., 11 atk. kam.), Cameronas Johnsonas 11 (3/7 trit.), JaVale'as McGee'as 7 (6 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 6, Chrisas Paulas 5 (7 rez. perd.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 26 (8/15 dvit., 1/10 trit., 7 atk. kam., 11 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 24 (8/12 trit., 8 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 18 (6/14 dvit.), Davisas Bertans 12 (4/6 trit.), Maxi Kleberas 11 (7 atk. kam.), Spenceras Dinwiddie'as 10, Reggie'as Bullockas 7.