Penkias rungtynes iš eilės laimėjusi Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/4) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Artūru Gudaičiu šios serijos nepratęsė.

Rusai svečiuose 64:70 (23:15, 15:18, 10:20, 16:17) pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“ (3/9) krepšininkams, nutraukusiems penkių nesėkmių paeiliui atkarpą.

20 minučių rungtyniavęs M.Kuzminskas pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą, 3 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

A.Gudaitis per 15 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvit.), 3 atkovotais kamuoliais, 2 blokuotais metimais, 2 išprovokuotomis pražangomis, klaida, 2 asmeninėmis pražangomis ir 3 naudingumo balais.

Svečiai labai galingai pradėjo susitikimą ir per pirmąsias minutes pelnė 12 taškų be oponentų atsako (12:0).

Nors antrajame kėlinyje graikai atstatė pusiausvyrą (28:28), Rusijos ekipa netruko išrašyti dar vieną smūgį varžovams. Šį kartą 10:0, kas leido susigrąžinti dviženklę persvarą (38:28).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštėje apsivertė aukštyn kojomis. Aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir sparčiai naikino deficitą, o galiausiai po spurto 13:0 ir įsiveržė į priekį (40:46).

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas išaugo iki 10 taškų (50:60). Nepaisant to, „Zenit“ sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir po atkarpos 12-1 persvėrė rezultatą (62:61), tačiau netrukus tylą nutraukė taiklus Nemanja Nedovičiaus tritaškis, pakreipęs svarstykles graikų naudai (62:64).

Puolime aktyviai reiškęsis M.Kuzminskas pataikė dvitaškį, vėliau sekė du netaiklūs tolimi metimai, o aikštės šeimininkai pergalę tvirtino baudų metimais (64:70).

„Zenit“: Jordanas Loydas 15 (4/7 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), Conneris Frankampas 14, Mindaugas Kuzminskas 13 (8 atk. kam.), Jordanas Mickey 9, Alexas Poythressas 7.

„Panathinaikos“: Georgios Papagiannis (8/9 dvit., 13 atk. kam., 4 blk., 31 n. b.) ir Nemanja Nedovičius (5 rez. perd.) po 18, Darylas Maconas Jr. 11, Okaro White‘as 8, Howardas Sant-Roosas 6.