„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Brentford“ futbolininkus.

Bruno Fernandesas 9-ąją minutę tiksliai uždarė Anthony Elangos perdavimą ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Cristiano Ronaldo pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Galiausiai C.Ronaldo 61-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Raphaelis Varane 72-ąją minutę nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

„Raudonųjų velnių“ gerbėjai šių rungtynių metu surengė protestą prieš klubo savininkus Glazerius. Dalis jų 73-ąją minutę paliko stadioną tokiu būdu išreikšdami savo poziciją dėl esamos komandos situacijos.