Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose po permainingos kovos 4:2 įveikė „Empoli“ futbolininkus ir sustiprino šansus kovoje dėl čempionų titulo.

Andrea Pinamonti jau 5-ąją minutę išvedė „Empoli“ į priekį 1:0, o Kristjanas Asllani 28-ąją minutę padvigubino svečių ekipos pranašumą.

Vis tik dar pirmame kėlinyje „Inter“ pavyko išlyginti rezultatą – Simone Romagnoli 40-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus, o Lautaro Martinezas 45-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu atstatė pusiausvyrą.

L. Martinezas antrajame kėlinyje dar kartą nuginklavo vartininką ir jau persvėrė rezultatą „Inter" naudai 3:2.

Milano ekipai pergalę įtvirtino Alexis Sanchezas, pasižymėjęs rungtynių pabaigoje.