Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Laisvės partija į susisiekimo ministrus siūlys dabartinį ekonomikos ir inovacijų viceministrą Marių Skuodį.

REKLAMA

„Mes teikiame partijai vertybiškai artimą žmogų, turintį valstybės valdyme patirties Marių Skuodį, kurį aš mačiau ir savo politinėje komandoje Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje“, – BNS penktadienį sakė partijos lyderė Aušrinė Armonaitė.

„Neabejojame, kad jis įgyvendins Laisvės partijai svarbius prioritetus – žaliąjį kursą susisiekimo srityje ir pagaliau susisiekimo politikoje ras vietą žmogus – ne tik interesai ar biurokratija“, – pridūrė ji.

Penktadienį prezidentas Gitanas Nausėda pranešė atmetantis Laisvės partijos pasiūlytą kandidatą į susisiekimo ministrus Kasparą Adomaitį.

35-erių M. Skuodis Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgijęs politikos mokslų daktaro laipsnį.

Jis ekonomikos ir inovacijų viceministru dirba nuo 2018 metų sausio vidurio, anksčiau dirbo Lietuvos banke, dėstė Vilniaus universitete.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI