Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
12
Eglutė iš futbolo kamuolių (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Prie Vilniaus Akropolio sužibo dar niekur nematyta kalėdinė dekoracija – beveik iš tūkstančio kamuolių sukurta kalėdinė eglė. Kaip pasakoja dekoracijos kūrėjai, vėliau kamuoliai bus panaudoti kilniam tikslui, bus paaukoti likimo nuskriaustiems vaikams.

REKLAMA

Lietuvos futbolo federacija prie Vilniaus „Akropolio“ įžiebė dar niekur nematytą kalėdinę dekoraciją – iš 705 futbolo kamuolių sukurtą eglutę.

Kaip pasakoja eglutės idėjos sumanytojai, vėliau kamuoliai bus panaudoti kilniam tikslui. Visi dekoracijai panaudoti kamuoliai ir beveik tiek pat akcijos partnerių padovanotų kamuolių atiteks vaikams.

„Po šitos akcijos, po sausio 6-osios, kai eglutė bus nupuošta, (kamuoliai – aut. past.) bus padovanoti vaikams iš socialinių įstaigų visuose Lietuvos regionuose. Vaikų namams, dienos centrams ir panašiai, jiems suteikiant galimybę susipažinti su futbolo kamuoliu ir galbūt pamilti futbolą“, – tv3.lt pasakoja Lietuvos futbolo federacijos Rinkodaros ir komunikacijos vadovė Agnė Rudytė.

REKLAMA

Iš viso po visą Lietuvą turėtų būti išskirstyti 1500 kamuolių. Akcija pavadinta „Futbolo Kalėdomis“.

Eglutė iš futbolo kamuolių

Sieks pagerinti rekordą

Kaip sako organizatoriai, ši dekoracija turėtų būti rekordinė ne tik dėl tokio kiekio panaudotų kamuolių. Šios akcijos metu taip pat bus siekiama pagerinti ir aukščio rekordą.

„Bandysime siekti rekordo, kad tai būtų aukščiausia futbolo kamuolių dekoracija“, – komentuoja A. Rudytė.

Dekoracija buvo pastatyta pernakt ir nuo šio penktadienio prie Vilniaus Akropolio žibės iki Trijų karalių.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI