Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota

Šiandien neblogai seksis tvarkyti darbinius reikalus, bendrauti su žmonėmis, priimti svarbius sprendimus. Tik įsiklausykite ir į kitų žmonių nuomonę – tai padės išvengti klaidų.

REKLAMA

Avinas

Emocijos, jausmai trukdys susikaupti rimtam darbui. Kaip bebūtų, iki vėlyvo vakaro šį tą nuveiksite. Pagaliau gali išsispręsti buitinė problema arba bus surastas kompromisas sename ginče.

Tauras

Nerimo kels finansinės problemos, kitos kliūtys. Tai tinkamas metas slegiančių problemų sprendimui. Tačiau pažabokite savo puikybę, antraip galite prarasti tai, ką anksčiau nelengvai pasiekėte.

Dvyniai

Jūsų nuotaikos bus permainingos, sėkmė - taip pat. Galite sulaukti žinių iš valdininkų. Greitai šios informacijos gali prireikti, realizuojant praktinius sumanymus.

Vėžys

Gali tekti eiti į svarbius susitikimus. Neliks nepastebėti jūsų bandymai padėti ar sutrukdyti kitiems. Pasistenkite neskleisti klaidinamos euforijos, nepagrįstų išvadų, komentarų.

Liūtas

Profesinė veikla gali pareikalauti iš jūsų didelio jėgų įtempimo. Pravartu užsiminti apie kompensaciją. Tačiau per daug reikalauti nederėtų. Tikriausiai kils minčių, kaip panaudoti nebereikalingus daiktus.

Mergelė

Šiandien jums gali tekti įrodinėti, kad ne viskas yra taip, kaip atrodo išoriškai. Būkite pakantūs kitų nuomonei, tikėjimui. Būtų geriau, kad nepradėtumėte nedraugiškų diskusijų.

REKLAMA

Svarstyklės

Deja, dalykiniai rūpesčiai reikalaus savo, tad teks imtis konkrečių darbų. Parodykite, kad vertinate žmogų, kuris jumis rūpinasi, jus myli. Jam ir sau nesunkiai galite praskaidrinti nuotaiką mažyčiais malonumais.

Skorpionas

Šiandien pasirašytos sutartys veikiausiai bus sėkmingos. Daugiau dėmesio rodys draugai, gerbėjai Gali būti, kad jus susiras pažįstami, kurių net vardus buvote pamiršę. Neslėpkite savo meilės bei simpatijos nuo tų, kurie to verti.

Šaulys

Nebedelskite su atsakymais į seniai pateiktus klausimus. Laisvalaikį paskirkite fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Dar nevėlu juos pakeisti.

Ožiaragis

Nekurkite nepraktiškų planų bei nerealių iliuzijų. Kažko reikalaudami, būkite nuoseklūs, jauskite atsakomybę. Saugokite savo turtą, automobilį, pinigus nuo vagių ir įvairaus plauko sukčių.

REKLAMA

Vandenis

Nors labai norėsis kažką keisti, tačiau neskubėkite permainomis gąsdinti artimųjų. Po darbo užgrius buitis, bet sulauksite ir viliojamų pasiūlymų. Teks rinktis, kas svarbiau.

Žuvys

Palanku spręsti problemas telefonu, elektroniniu paštu. Nežadėkite to, ko negalėsite padaryti, o prisiimtus įsipareigojimus vykdykite atsakingai, neišsisukinėdami.

Šaltinis: vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI