Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Diena nebus paprasta. Astrologai pastebi, kad šiandien neretai kils kliūčių įgyvendinant sumanymus, gresia traumų ir nelaimingų atsitikimų galimybė. 

REKLAMA

Avinas

Gali kilti ūpas dalyvauti susibūrimuose. Jūsų draugai bus kupini minčių, kaip praleisti laisvalaikį. Atsargiau reikėtų elgtis su naujais pažįstamais, jeigu nenorite įsitraukti į rizikingą avantiūrą.

Tauras

Gali pasireikšti energijos trūkumas, mieguistumas. Tikėtini trikdžiai kelyje, nesusipratimai bendraujant.

Dvyniai

Šiandien veikiausiai ne kartą būsite sudirgę ir nesidžiaugsite, jeigu kas nors išdrįs ko nors reikalauti ar kelti balsą. Net į smulkius nesusipratimus reaguosite kaip į agresiją. Saugokitės traumų ir nekenkite kitiems.

Vėžys

Gali atsirasti skubių reikalų, susijusių su nuoma, nuosavybe, prekyba. Jūsų sprendimai turbūt padidins pinigines įplaukas. Tačiau artimų žmonių poreikiai gali viršyti jūsų galimybes.

Liūtas

Norite ar nenorite, teks daug bendrauti, judėti, pasirūpinti įvairiomis buitinėmis, techninėmis smulkmenomis. Gerai nuteiks bendravimas su draugais, artimaisiais. Nežiopsokite kelyje, nes gresia avarijos.

REKLAMA

Mergelė

Tikriausiai atsiras nenumatytų rūpesčių. Bus didesnis techninių nesklandumų, avarijų, pavojus. Visame kame atrama galėtų tapti artimieji. Su jais bendraukite šiltai, be priekaištų.

Svarstyklės

Šiandien norėsite rizikuoti, leistis į nuotykius, avantiūras. Verčiau nepraraskite saiko pramogaudami. Kadangi azarto jums netrūks, galite pradėti krėsti kvailystes. Pagalvokite apie padarinius.

Skorpionas

Šiandien itin saugokitės traumų, su bet kokia technika elkitės apdairiai. Visgi meilės reikaluose įmanoma daug ką pataisyti, jeigu jie buvo pašliję. Neapsiriksite, jei paklausysite protingo patarimo.

REKLAMA

Šaulys

Šiandien gali tekti spręsti problemėlę, susijusią su santykiais, pinigais, technika. Gresia traumos, galite sužeisti kitus žmones ar patys susižeisti. Verčiau elkitės atsakingai, skirkite laisvalaikį mylimiems žmonėms.

Ožiaragis

Nelabai realu, kad pavyks išlaikyti paslaptyje meilės nuotykį, jei to tikitės. Iš anksto pagalvokite apie padarinius. Gali būti, kad šiandien apsispręsite dėl kažkokios permainos ar paskolos.

Vandenis

Gali susidaryti palankios aplinkybės išvykti į kelionę. Domins kultūriniai renginiai, viešnagės, bet kas, tik ne rutina ir namai.

Žuvys

Padarysite klaidą, jeigu nesuvaldysite emocijų ir leisite joms išsiveržti netinkamoje vietoje. Svarbu atidžiai stebėti, kas vyksta aplink jus ir šeimos narių gyvenime. Skirkite daugiau dėmesio mylimiems žmonėms.

Šaltinis: vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI