Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
(nuotr. Shutterstock)

Astrologai tikina, kad daugumai ši diena – malonių netikėtumų, pripažinimo metas. Vertėtų susitikti su įtakos turinčiais asmenimis, senais draugais. Tai, ką šiandien įgyvendinsite, atneš sėkmę ilgam. Tiesa, nereikėtų kažką gauti čia ir dabar. Nepaisant to, kai kurie Zodiako ženklai vis tiek susidurs su įtampa, nes viskas klostysis ne taip, kaip norisi. 

REKLAMA

Avinas

Savotiškų stebuklų, paslapčių atskleidimo metas: suprasite tai, kas anksčiau buvo jums nesuvokiama, išvysite tai, kas nuo jūsų slepiama. Pavyks suprasti ir kas jūsų tikrieji draugai, kuo galima toliau pasitikėti.

Tauras

Būsite stiprūs, ryžtingi, tai neabejotinos pergalės, lyderystės metas. Tik labiau gilinkitės į reikalo esmę, aiškinkitės visas subtilybes, mat jūsų nuomonė gali pasikeisti sužinojus naujas aplinkybes.

Dvyniai

Galimi netikėti pasiūlymai dėl veiklos, juos verta priimti. Jie bus naudingi, perspektyvūs ir garantuos jums sėkmę bei stabilumą ilgus metus. Sulauksite nemažai šilto dėmesio bei pagalbos, tačiau patys irgi būkite atidūs, pagalvokite, kuo galite kitiems padėti.

Vėžys

Galite gauti svarbios informacijos, susitikti su reikalingu, naudingu žmogumi, tik mokėkite tai įvertinti. Kad ir ką išgirsite, neskubėkite neigti, kritikuoti, atsisakyti: galimas dalykas, kad iš pirmo žvilgsnio ne viską teisingai ar gerai suprasite.

Liūtas

Nors galite sulaukti netikėtos paramos iš partnerių ar savo antrosios pusės, aktyviai dalykinei veiklai ne pats geriausia metas: nepersistenkite, nepersidirbkite, kaupkite jėgas, stiprinkite sveikatą. Verta labiau užsiimti šeima, namais.

REKLAMA

Mergelė

Tai, ką šiandien atliksite, ilgam atneš sėkmę, suteiks stabilumą bei džiaugsmą. Ir tai gali būti net avantiūra, reikalas, sugalvotas per penkias minutes. Tinka tvarkyti vaikų reikalus. Bus palanku aptarti su jais bendravimo problemas.

Svarstyklės

Puikus laikas svarbiems darbams atlikti, atsakingiems dokumentams pasirašyti, taip pat sisteminti savo darbus bei popierius, nepamirškite išmesti nebereikalingų, nevertingų dokumentų, laiškų, atvirukų, užrašų. Neatsisakykite darbe užkraunamų papildomų darbų, pareigų, tai bus naudinga.

Skorpionas

Ieškokite pagalbos, paramos, aiškinkitės teisybę. Palanku pradėti sunkų bylinėjimąsi, taip pat tvarkyti sudėtingus dokumentus. Tinka kreiptis su prašymu į vadovą, partnerius ar savo tėvus.

REKLAMA

Šaulys

Galite sulaukti netikėtos pagalbos (juk geri darbai sugrįžta). Tiesa, diena bus kiek įtempta ir nervinga, kai ne viskas pavyksta taip, kaip norisi. Jei teks patirti nuostolių, irgi nesigailėkite, nes jie netikėtai atneš laimę.

Ožiaragis

Būkite toliaregiški, nenorėkite nieko greitai, iškart, kitaip dėl menkos, bet akivaizdžios naudos dabar galite prarasti kai ką labai perspektyvaus ateityje. Tai metas, kai pavyksta suprasti svarbias tiesas, rasti atsakymus į reikšmingus klausimus.

Vandenis

Tai pripažinimo metas: pasikalbėkite su vadovu, susitikite su žmonėmis, organizacijomis, galinčiais turėti įtakos jūsų karjerai, sėkmei versle ir pan. Naudingiau bus aptarinėti reikalus neoficialioje aplinkoje. Būkite kantresni bendraudami su artimaisiais, ypač tėvais vakare.

Žuvys

Malonių netikėtumų metas: sena svajonė gali išsipildyti (bent jau atsirasti galimybių ją įgyvendinti). Verta labiau pasigilinti į senus darbus, prisiminti senus draugus, pamirštas idėjas. Pagalbos sulauksite iš bičiulių.

Šaltinis: vytautus.com

rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI